Македонски | Shqip | English |

18 мар. 14:51 Автомобили , Тетово

BMW 335 D

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
18 мар. 13:27 Автомобили , Тетово , Брвеница

NISSAN QASHQAI +2 DIZEL -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 13:23 Автомобили , Тетово

BMW 320

26 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 12:51 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo Mito

6 090 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
18 мар. 08:42 Автомобили , Тетово

Citroen C3 -04

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 мар. 23:15 Станови , Тетово

Stan od 44m2

27 500 ЕУР

Број на соби: 2
17 мар. 21:12 Автомобили , Тетово

NISSAN MICRA 1.5 dizel -06 FULL oprema

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 17:22 Автомобили , Тетово

Mercedes ML 320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 13:22 Автомобили , Тетово , Боговиње

Opel Astra -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
16 мар. 21:30 Автомобили , Тетово

Opel Corsa 1.2 Sacuvano

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
16 мар. 20:38 Автомобили , Тетово

Citroen Saxo 1.1 -01 Evtino Itno

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
16 мар. 14:41 Автомобили , Тетово

BMW 740Xdrive F01 Mpacket

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 12:37 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 00:52 Автомобили , Тетово

Peugeot 207 1.6 HDI 90 ks.

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 20:13 Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 -06 PERFEKTEN

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 17:28 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Vectra karavan 2.2 benzin -06 ch auto

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
15 мар. 17:28 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Zafira 1.9 cdti moze zamena full

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 мар. 17:27 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Meriva 1.3 cdti -07 full moze zamena

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 16:09
Линк
Станови , Тетово

Banese Kati 1

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
15 мар. 16:01 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 535d

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 09:43 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0XDRIVE M-PAKET

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток