Македонски | Shqip | English |

15 јан. 18:44 Станови , Тетово

Banes 80m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
15 јан. 18:40 Автомобили , Тетово

Renault Clio 1.5 Dci / 2003

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 16:41 Автомобили , Тетово

VW Touran 2.0 TDI 8v -08 plateno sve od CH

6 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 14:05 Автомобили , Тетово

VW TOURAN 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 13:33 Автомобили , Тетово

Ford Kuga Titanium 4X4 TDCI

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
14 јан. 21:36 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf 4 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 21:19 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat leon

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
14 јан. 21:19
Линк
Автомобили , Тетово

BMW 316i 1.8

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 21:15 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A4 2.0 tdi s line

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 21:03 Автомобили , Тетово , Желино

Opel Signum

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
14 јан. 20:08 Автомобили , Тетово , Боговиње

FIAT PUNTO ODLICNO ITNO

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
14 јан. 20:08 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW PASAT 2.0 TDI

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
14 јан. 20:06 Автомобили , Тетово , Боговиње

GOLF 5 1.9 TDI ODLICEN ITNO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 15:06 Автомобили , Тетово

BMW M5 -00

14 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 15:06 Автомобили , Тетово

BMW 635d Bi-Turbo Individual

25 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 15:06 Автомобили , Тетово

BMW M5

25 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
14 јан. 14:54 Автомобили , Тетово

BMW M3

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 14:52 Автомобили , Тетово

BMW X1 18Xdrive

15 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 13:41 Автомобили , Тетово

Opel Corsa Gsi odlicna

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
14 јан. 07:20 Автомобили , Тетово

Opel Zafira 1.9 Dizel Automatic registrirana

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 00:11 Автомобили , Тетово

Hyundai ix35 povolno

14 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
13 јан. 22:04 Автомобили , Тетово

VW Touran 1.9 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток