Македонски | Shqip | English |
Денес 15:43
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Antara 2.0CDTI

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 15:08
Линк
Автомобили , Тетово

Smart ForTwo 600cc avtomatik benzin

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999

14 мар. 13:01 Претпријатие Автомобили , Тетово

Fiat Punto 1.1

690 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
14 мар. 11:35 Автомобили , Тетово

Shitet Mercesedes-Benz ML 320

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 11:35 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 5 1.9 77kw TOP Itno

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 10:14 Куќи/Вили , Тетово , Теарце

Placevi vo s.LESOK Tetovo

22 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 80
14 мар. 10:14 Куќи/Вили , Тетово , Боговиње

Shiten Shtepi 1000m2

1 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 100
14 мар. 10:10 Автомобили , Тетово

Opel Astra G 1.7 DTI -01

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 17:02 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo 159 1.9jtdm 110kw

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 15:30 Автомобили , Тетово

Audi A4

2 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 12:25 Автомобили , Тетово

BMW 320 FULL M PAKET MAX SOCUVANO

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 12:09 Автомобили , Тетово

Jeep Grand Cherokee

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 11:20 Претпријатие Автомобили , Тетово

Ford S-Max 2.0 TDCI 6 Brzini Full -07

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 00:12 Автомобили , Тетово

BMW E38 725TDS ODJAVENI TABLICI MANUEL

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 21:30 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 750i L

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 18:54 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo Tetovo

Број на соби: 6
Површина: 180
12 мар. 12:38 Автомобили , Тетово

VW Toureg 2.5

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток