Македонски | Shqip | English |

18 мај 16:39 Куќи/Вили , Тетово

KUKA VO CENTAR NA TETOVO

52 000 МКД

Број на соби: 5
18 мај 01:26 Автомобили , Тетово

VW POLO 1.4 AUTOMATIK -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 01:13 Автомобили , Тетово

Ford Escort

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 01:13 Автомобили , Тетово

Ssangyong Actyon xhip

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 16:40 Станови , Тетово

Stan vo Tetovo

47 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 мај 16:28 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Vectra -00

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 16:24 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 2

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 300 000 - 349 999
17 мај 16:12 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes S 320 CDI avtomat full -06 Avto Connect

17 950 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 16:04 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 530 D Automatic Full -06 Avto Connect

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 14:23 Претпријатие Автомобили , Тетово

Fiat Grande Punto 1.9 Multijet 130 ks 6 Brzini

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 14:00 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 2.0 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 15:43 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0 D Autom Full 03 Avto Connect

5 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 15:37 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Passat 1.9 TDI 130 KS 6 Brzini Full

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 15:24 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Polo Fox 1.2 i Full 03 Avto Connect

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 14:44 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Meriva 1.7 CDTI 101 KS Full 05 Avto Connect

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток