Македонски | Shqip | English |

Вчера 13:33 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Touran 1.9 Tdi DSG Xenon Koza -07

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:08 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 16:12 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel corsa 1.2 benzin 137.000km donesen CH

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 11:14 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai Accent 1.3 TNG

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток