Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:09
Линк
Станови , Тетово

Banesa kati 2

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 17:23
Линк
Станови , Тетово

Përdhes Qendër

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60

Денес 11:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:34 Автомобили , Тетово

Daewo Matiz

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:49 Автомобили , Тетово

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:06 Автомобили , Тетово

PEUGEOT 307 2.0 HDI FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:04 Автомобили , Тетово

VW GOLF V 1.9TDI 4 MOTOION full oprema SWISS MODEL

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:35 Автомобили , Тетово

Mercedes clasic E 220 CDI, facelift

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:18 Автомобили , Тетово

VW Touran 2.0 TDI 8v -2008 god.RGIST do 22.02.2020

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:09 Автомобили , Тетово

Smart For Two

4 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:09 Станови , Тетово

Banesa kati 2

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:32 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 20:45 Автомобили , Тетово

Opel Insignia 1.8 benzin plin 140KS

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:08 Автомобили , Тетово

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:10 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes C220 dizel

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:10 Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:55 Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 TDI

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:58 Автомобили , Тетово

MERCEDES VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:39 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:01 Автомобили , Тетово

Fiat Punto HGT

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:43
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Antara 2.0CDTI

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 15:20 Автомобили , Тетово

OPEL VECTRA 1,9 dizel 159 PS

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:08 Автомобили , Тетово

Smart ForTwo 600cc avtomatik benzin

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Astra 1.6 85kw GTC -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:28 Автомобили , Тетово

Seat Cordoba 1.4

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Кон почеток