Македонски | Shqip | English |

20 мај 21:59 Автомобили , Тетово

Mercedes E320 CDI 4Matic avantgarde sport packet

1 МКД

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 09:36 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 525d Facelift 163 PS

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 00:18 Автомобили , Тетово

VW Golf VI 1.6 TDI HighLine -10 170.000km Dizel

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 02:04 Автомобили , Тетово

VW Vento

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
18 фев. 23:22 Станови , Тетово

Jepet banes me qira

15 МКД /

Број на соби: 2
Површина: 50
21 мај 23:42 Претпријатие Автомобили , Тетово

GILF 5 1.9TDI 2008G

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток