Македонски | Shqip | English |

Денес 03:25 Автомобили , Тетово

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 23:49 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.3 multijet MAXI

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:50 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:18 Станови , Тетово

Banesa

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 21:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 320 D -01

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:35 Автомобили , Тетово

Mini Cooper

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:34 Автомобили , Тетово

BMW 530XD 3.0 dizel

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:42
Линк
Автомобили , Тетово

AUDI A6 3.0 Quattro

8 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:14 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C 220 CDI Full 9 Avto Connect

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:38 Автомобили , Тетово

BMW X6 3.5D XDRIVE

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:57 Автомобили , Тетово

ROVER 200

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 15:53 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:35 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ CLK 270 AMG Body Kit

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:50 Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 tdi 66w

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:53 Станови , Тетово

BANESE E RRE 80m2 NE AFERSI TE QENDRES SPORTIVE

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 13:49 Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток