Македонски | Shqip | English |

Денес 09:38 Автомобили , Куманово

OPEL ZAFIRA DIZEL FULL EXTRA CUVANA ZAM

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:38 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos so 3 spalni

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 09:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 09:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW BEETLE 1.9 TDI- VO ODLICNA SOSTOJBA

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:25 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

KUKA DO FERIJALEN DOM

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:25 Автомобили , Делчево

Seat Toledo

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:24 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
Денес 09:22 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A4 -13 143KS Automatic tiptronic F1 shift

18 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:20 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten stan vo Kozle

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 09:09 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Kapistec sproti Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 1.9 TDI UNIKAT SERVISNA KNISKA

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320D COUPE

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.4 16V UNIKAT SERVISNA KNISKA

3 190 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 08:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI NOVA COSMO SPORT

4 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat 600 van neuvezeno 30 000km

1 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток