Македонски | Shqip | English |

Денес 06:22 Автомобили , Тетово , Желино

Opel Astra

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 06:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus Trend Sport Paket 1.6tdci

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 05:24 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Touran uvoz Germanija

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Alfa Romeo 146

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:52 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

Seat Ibiza 1.6 TDI

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 04:47 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Polo 1.4 TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 04:47 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

Alfa Romeo 1.9 JTDm

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 04:47 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat Panda 1.2

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 04:46 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat Panda 1.2

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 04:46 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

Ford Focus 1.8 TDCI

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 04:35 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 330d REGISTRIRANO Z KARTON FULL

4 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток