Македонски | Shqip | English |
13 дек 02:13 Автомобили , Охрид

Alfa Romeo 155 TS

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
10 ное 20:50 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 156 jtd

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт 17:46 Автомобили , Дебар

ALFA ROMEO 155 1.8 Tspark

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 18:40 Автомобили , Скопjе , Петровец

Alfa Romeo 155 twin spark 1.8

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр 23:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Alfa Romeo 155 plin dizna

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
18 ное 14:24 Автомобили , Делчево

Alfa Romeo 155 Twin Spark sport -95

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
26 сеп 21:56 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Alfa Romeo 155 -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 апр 01:16 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Alfa Romeo 155 -93

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр 01:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Alfa Romeo 155 -93

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр 19:42 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo 155 TWIN SPARK 1.8 -94

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток