Македонски | Shqip | English |
26 јан 20:50 Автомобили , Скопjе , Центар

Alfa Romeo Crosswagon 4x4

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
02 јан 22:36 Автомобили , Струмица

ALFA ROMEO CROSSWAGON 4x4 -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток