Македонски | Shqip | English |
19 апр. 18:16 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo Mito

5 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 15:47 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Alfa Romeo Mito 1.4 benzin -09 top sostojba

5 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 09:48 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo Mito

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 13:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa MiTo 1.4

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
09 мај 08:13 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo MiTo special edition

11 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток