Македонски | Shqip | English |
B3 , 2
B4 , 1
16 јан 19:51 Автомобили , Велес , Чашка

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
08 мар 10:43 Автомобили , Гостивар

ALPINA B3 3.3

11 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар 20:52 Автомобили , Куманово

VW GOLF 4 -03

3 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток