Македонски | Shqip | English |
Вчера 13:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3 2.0tdi

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A3 -06 Sportback 2.0 TDI GERMANIJA 5 VRATI

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:56 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A3 2.0 -11 140 PS

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:37 Претпријатие Автомобили , Делчево

NOV UVOZ NA AVTOMOBILI

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 07:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 20:18 Автомобили , Радовиш

Audi A3

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 20:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A 3 2.0tdi -05 Avto M&S

4 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 19:05 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A3 1.9 TDI -01 5 Vrati

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 мар. 15:55 Претпријатие Автомобили , Битола

AUDI A3 1.9 TDI MODEL 77KW-105KS

5 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 14:22 Автомобили , Делчево

AUDI A 3.2.0 TDI. 6 brzini.SPORT BACK FUL OPREMA

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 09:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A3 SPORTBEK 2.0 TDI

88 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 08:58 Претпријатие Автомобили , Кочани

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS SPORTBACK PERFEKTNO

4 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 00:57 Автомобили , Кочани

AUDI A3 2.0 T.D.I 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
22 мар. 19:14 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -07 god.S LINE

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 мар. 14:42 Автомобили , Куманово

Audi A3 2.0 173PS -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 11:39 Автомобили , Кочани

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
22 мар. 11:19 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A3 2.0TDI SPORTBACK -05 Mozna Zamena

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 09:28 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A3 2.0 TDI S-Line

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 07:34 Автомобили , Тетово

Audi A3 1.9 tdi

8 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар. 23:36 Автомобили , Скопjе , Чаир

Audi A3 2.0 TDI-140ps Top Sostojba

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 14:42 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi a3 1.9 tdi 110 ks novi gumi full

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 22:06 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

AUDI A3

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 18:58 Автомобили , Скопjе , Сарај

Аudi A3 2.0 tdi 8v

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 11:35 Претпријатие Автомобили , Тетово

AUDI A3 1.9 TDI 77kw FULL -04 AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 16:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3 1.9 tdi 105 ks -07

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
18 мар. 10:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK SPORT PAKET ODLICNO -05

4 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 10:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

AUDI A3 SPORTBACK 1.9 FULL OPREMA

8 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 07:29 Автомобили , Пробиштип

Audi A3 S Line -04

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 22:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A3 -06 Sportback 2.0 TDI GERMANIJA 5VRATI

5 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток