Македонски | Shqip | English |
Денес 18:43 Автомобили , Скопjе , Центар

Audi A5 2.7 dizel S line plus

22 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:38 Автомобили , Куманово

AUDI A5 CABRIO S-Line 3.0 TDI QUATRO CH

19 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:38 Автомобили , Куманово

AUDI A5 2.0 TDI SPORTBACK SFAJCARSKO 15990 E FIX K

15 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:36 Автомобили , Куманово

AUDI A5 SPORTBACK 3.0 TDI QUATRO S-LINE 245 ps

23 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:24 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP

20 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:45 Автомобили , Куманово

AUDI A5 2.7 TDI

14 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:42 Автомобили , Скопjе , Центар

Audi A5 Sportback

17 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

AUDI A5 COUPE 2.0 TDI -09g od Porsche Skopje

15 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун 19:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A5 DSG 12

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун 15:51 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A5 2.0TDI 177KS FULL OPREMA SPORTBACK -13

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун 09:55 Автомобили , Кичево

Audi A5 3.0 quattro

18 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун 23:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Audi A5 2.0 TDI Sportback 163 hp - 2010

17 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун 20:35 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A5 3.0 TDI Quattro SPECIAL EDITION

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
14 јун 20:14 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A5 3.0 tdi Quattro SPECIAL EDITION

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун 20:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A5 3.0 tdi Quattro SPECIAL EDITION

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун 14:28 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 COUPE 2.0TDI 177HP

21 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун 15:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A5 Coupe 2.7tdi F1 8G Multitronic

14 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун 10:16 Автомобили , Прилеп

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO PERFEKTEN

16 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун 15:56 Автомобили , Тетово

Audi A5 2.0tdi sportback dsg 12

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун 09:31 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A5 TDI 3.0 Quattro

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун 13:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A5 QUATTRO COUPE SPORTBACK

16 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 13:37 Претпријатие Автомобили , Кочани

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 170HP

16 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 07:26 Автомобили , Куманово

AUDI A5 2.7 TDI

135 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
18 апр 13:23 Автомобили , Куманово

Audi A5 3.0tdi S-line Sportback Swiss Novo

19 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр 09:55 Автомобили , Тетово , Теарце

AUDI A5 3.0 tdi quattro 2x-sline

20 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр 20:25 Автомобили , Струга

Audi A5 sportback

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр 19:45 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A5 Coupe

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр 17:38 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A5 Prv Gazda

23 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
31 мар 10:33 Автомобили , Виница

Audi A5 2.0tdi 177ks kupeno od Porshe PROMOTIVNO

16 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар 17:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A5 Coupe Quattro 3.0 TDI 236 HP

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар 15:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A5 2.0 Tdi

18 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев 12:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A5 2.0TDI 170KS SPORTBACK PORSCHE MK

16 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев 11:14 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Audi A5 3.0 Tdi quattro 2 X S line

23 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан 20:30 Автомобили , Скопjе , Чаир

AUDI A5 2.0 TDI

19 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 јан 14:06 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A5 Tdi 2.7 S-line quattro -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек 16:14 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A5

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
28 дек 07:40 Автомобили , Крива Паланка

Audi A5 Sportback 2.0 TFSI 180 ch multitronic 2010

2 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек 19:12 Автомобили , Кичево

Audi A5

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
29 ное 09:42 Автомобили , Куманово

AUDI A5

19 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
08 ное 07:36 Автомобили , Велес

Audi A5 coupe quatro

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
06 ное 06:45 Автомобили , Битола

Audi A5

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
04 ное 01:03 Автомобили , Гостивар

Audi A5

18 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
14 окт 09:18 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A5 COUPE 2.7 TDI 200 KS -09

17 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
08 сеп 15:51 Автомобили , Виница

Audi A5 2.0 211ks

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
23 авг 12:37 Автомобили , Гостивар

Audi A5

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг 14:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A5 s-line

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
06 авг 22:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

AUDI A5 2.0TDI 170ks

23 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток