Македонски | Shqip | English |
24 мај 11:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 118 d coupe kako novo od salon

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 18:18 Автомобили , Кичево

BMW 118 D Top Sostojba

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:02
Линк
Автомобили , Битола

BMW 118

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:02 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW 118 D SPORT FACELIFT -08 FULL

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 мај 11:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 118 d coupe kako novo od salon

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 21:15 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 118d M-paket

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
23 мај 17:13 Автомобили , Тетово

BMW 118 D M sport

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 10:46 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118 D KAKO NOVO NEUVEZENO

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
18 мај 16:15 Автомобили , Крива Паланка

BMW 118D FACELIFT -09

6 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 11:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118d ekstra moze i zamena servisna kniska

6 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 11:03 Автомобили , Прилеп

Bmw 118

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
16 мај 13:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 118 dizel Registrirano Cela Godina -07

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 16:11 Автомобили , Тетово

BMW 118 DIZEL -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 10:43 Автомобили , Куманово , Липково

BMW 118D

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 19:03 Автомобили , Битола

BMW 118d 143 ks Facelift -07

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 11:30 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 118D -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 10:27 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 118D EXTRA

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 18:47 Автомобили , Крива Паланка

BMW 118d

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 16:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 118 DIZEL 2.0 -07 CISTO NOVA AUTO ZVEKI

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 13:01 Автомобили , Битола

BMW 118 d 143ks -08 neuvezuvano prv sopstvenik

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 21:12 Автомобили , Битола

BMW 118d Facelift Top

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 13:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 118D -08 REG CELA GOD NOVO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 11:29 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 118d 2.0 143 KS Redizajn

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 19:06 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 118d AVTOMATIC

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 15:57 Автомобили , Струмица

BMW 118D -06 90KW TOP PONUDА

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 08:09 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW 118d

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 12:52 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 118d M paket

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 18:55 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 118D REGISTRIRANO SO ZELEN KAKO NOVO

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 00:38 Автомобили , Куманово

BMW 118 D

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 22:10 Автомобили , Куманово

BMW 118 diesel Svajcarska

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 18:44 Автомобили , Тетово

BMW 118

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 12:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 118d Automatic

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 12:31 Автомобили , Крива Паланка

BMW 118d 2.0d 122ks 6brz

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 16:49 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 118d

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 19:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118d FABRIKA 143ps facelift

9 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
04 дек. 14:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 118d 143ks M-Paket Facelift Full Oprema

8 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 13:25 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 118d 122ks

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 13:42 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118d

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 22:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 118D E87

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 14:56 Автомобили , Скопjе , Сарај

BMW 118d

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 ноем. 16:33 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 118D KAKO NOVO FULL

6 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 12:41 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 118d

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 18:31 Автомобили , Струмица

BMW 118D

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 16:46 Автомобили , Струга

BMW 118

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 окт. 00:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 118D ODLICHNO Komplet servis registrirano

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 13:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 118D 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 09:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 118

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток