Македонски | Shqip | English |
04 ное 18:13 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 123d M-Paket

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан 12:18 Автомобили , Тетово

BMW M-PAKET KUPE 123D -07 BI TURBO MOZE ZAMENA

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек 18:00 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 123 Coupe -09

16 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар 19:49 Автомобили , Скопjе , Сарај

BMW 123d -08 moze i zamena

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток