Македонски | Shqip | English |
Денес 09:30 Автомобили , Куманово

BMW 320D E46

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:18 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 320 D 184 ks MODERN LINE

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 02:33 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

BMW 320d redizajn 110kw 150hp

4 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:33 Автомобили , Битола

BMW 320 D + zelen karton

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:33
Линк
Автомобили , Струмица

BMW 320 dizel

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 DIZEL 177 KS M-PACET KAKO NOVO FULL

6 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:28 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW 320D 163KS

7 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:15 Автомобили , Делчево

BMW 320 D 150ks redizajn facelift ful oprema zam

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 320 dizel

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:20 Автомобили , Куманово

BMW 320 D Automatic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:30 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW E92 320d coupe mnogu brz, perfekten

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек 20:52 Автомобили , Тетово

BMW 320d automatic Mpaket

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
11 дек 17:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 320

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек 17:38 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 320 disel -01 full oprema moze zamena

3 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек 15:47 Автомобили , Ресен

BMW 320d 177ks

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек 15:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 D KARAVAN VO TOP FORMA ITNO

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек 13:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 320D

7 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек 08:18 Автомобили , Тетово , Желино

BMW 320d

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек 22:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 320

17 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек 17:42 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 320d Automatic

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек 15:30 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Passat 1.9 tdi 96kw full Moze zamena

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
10 дек 12:45 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 320 d

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек 12:42 Автомобили , Делчево

BMW 320

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек 16:45 Автомобили , Тетово

BMW 320d Full Svajcarska najubavo

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек 16:06 Автомобили , Тетово

BMW E92 320d full oprema

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек 13:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 320D COUPE

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек 12:09 Автомобили , Тетово

BMW 320d Automatic DSG Navigacion -06

7 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек 09:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 320 Xdrive

11 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек 18:38 Автомобили , Струмица

BMW 320 D SEDAN AVTOPLAC ENTERIERAUTO

7 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек 15:01 Автомобили , Охрид

BMW 320D

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
03 дек 21:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 320 taxi vozilo

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
01 дек 19:13 Автомобили , Неготино

BMW 320D itno

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек 01:17 Автомобили , Струмица

BMW 320D vo odlicna sostojba

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
30 ное 19:52 Автомобили , Охрид

BMW 320d FACELIFT

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 ное 16:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 D inter guma

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 ное 21:14 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 163KS ELIT AUTO

7 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 ное 19:22 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 320 Coupe

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
29 ное 11:38 Автомобили , Гостивар

BMW 320d 150ks

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 ное 18:36 Автомобили , Гостивар

BMW 320

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток