Македонски | Shqip | English |
16 јун 21:38 Автомобили , Валандово

BMW 745d individual

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун 20:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 745 i

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 15:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 745D 330ps -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр 14:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 745 ZAMENA ZA KAMION

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул 17:51 Автомобили , Радовиш

BMW 745 Dizel -06

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун 17:44 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 745Li -02

13 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр 17:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 745i Business Edition -04

650 000 МКД Price Reduced

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев 19:34 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 745 FULL OPREMA -96

3 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток