Македонски | Shqip | English |

Вчера 11:18 Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW X1

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан 15:10 Автомобили , Тетово

BMW X1 X-DRIVE 2.0d 4x4

16 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
15 јан 10:39 Автомобили , Куманово

BMW X1 x drive 18d 4x4

15 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан 22:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X1 M-Paket xdrive

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
21 дек 15:52 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW X1 2.0XDRIVE 4X4 SPORTPAKET

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек 19:38 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW X1 4x4

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
10 дек 21:14 Автомобили , Тетово

BMW X1 X-DRIVE

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт 11:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X1 2.3 4X4 M-PAKET

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 окт 13:11 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW X1

27 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
26 авг 20:03 Автомобили , Тетово

BMW 2.0D X-DRIVE

18 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул 14:34 Автомобили , Кочани , Зрновци

BMW X1

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
03 сеп 14:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X1 -12

32 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
18 мај 23:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW X1 2.0D X-DRIVE -10

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан 22:33 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW X1 -10

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
20 ное 21:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X1 23d xDrive -12

15 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
03 ное 23:24 Автомобили , Дебар

BMW X1 sDrive20D sportseats navi klima -10

22 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан 16:38 Автомобили , Тетово

BMW X1 2.0 Dizel M-Paket 177 ks -11

25 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток