Македонски | Shqip | English |
16 јан 22:31 Автомобили , Скопjе , Центар

CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан 13:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
08 јан 15:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
25 дек 19:28 Автомобили , Скопjе , Центар

Chevrolet Aveo

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек 08:40 Автомобили , Скопjе , Центар

Chevrolet Aveo 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
12 дек 17:25 Претпријатие Автомобили , Тетово

Chevrolet Aveo 1.2i

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
22 окт 19:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo

2 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
16 окт 23:12 Автомобили , Скопjе , Центар

Chevrolet Aveo 1.4 LTZ so realni 40.000km

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 40 000 - 44 999
13 окт 15:27 Автомобили , Скопjе , Центар

CHEVROLET AVEO 1.2 NEUVEZUVAN

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 40 000 - 44 999
04 окт 17:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo 1.2 benzin

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
03 окт 22:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CHEVROLET AVEO

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
25 сеп 22:28 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
19 авг 15:21 Автомобили , Битола

CHEVROLET AVEO SEDAN ITNO

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
12 авг 23:41 Автомобили , Скопjе , Центар

Chevrolet Aveo 1.2

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
12 авг 02:04 Автомобили , Скопjе , Чаир

Chevrolet Aveo

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
12 авг 02:04 Автомобили , Велес , Градско

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
06 авг 12:26 Автомобили , Велес , Градско

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
26 јул 11:49 Автомобили , Велес

CHEVROLET AVEO 1.4 16V BENZIN PLIN

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул 19:31 Автомобили , Кавадарци

Chevrolet Aveo

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
10 јул 12:14 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Chevrolet Aveo

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
06 јун 14:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo 1.2

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
06 јун 14:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo 1.2

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 30 000 - 34 999
01 јун 00:06 Автомобили , Кочани

CHEVROLET AVEO moze i zamena

3 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
31 мај 21:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Chevrolet Aveo 1.4 so atest plin

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
16 мај 06:22 Автомобили , Велес

CHEVROLET AVEO 1,4 ATEST PLIN

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр 14:05 Автомобили , Кочани

Chevrolet Aveo moze i zamena

3 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
03 апр 13:11 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo plin benzin

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр 11:28 Автомобили , Скопjе , Центар

Chevrolet Aveo

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар 12:35 Автомобили , Скопjе , Центар

Chevrolet Aveo

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
13 фев 11:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
04 фев 11:46 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Chevrolet Aveo- 09 1.4i 16v itno

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
16 дек 19:21 Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Aveo 1.6 Automatik 115KS

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
12 дек 18:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo -06 so plin

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт 00:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo -08

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
01 окт 21:55 Автомобили , Штип

Chevrolet Aveo -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
06 сеп 18:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Aveo 1.2 -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
30 авг 23:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Aveo -07

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
19 мај 15:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Aveo 1.4 -07

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
29 апр 16:31 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chevrolet Aveo 1.2 16v 84KS -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
22 апр 20:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo -09 PRV GAZDA

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр 14:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chervolet Aveo sedan -08

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
21 мар 18:51 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
26 фев 18:14 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Chevrolet Aveo -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
13 фев 04:11 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Chevrolet Aveo 1.2-07 A-test plin klima

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
08 фев 22:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

CHEVROLET AVEO 1.2 -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 55 000 - 59 999
06 фев 20:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Chevrolet Aveo sedan -06

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
31 јан 15:09 Автомобили , Скопjе , Чаир

Chevrolet Aveo -08

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток