Македонски | Shqip | English |
17 окт 20:38 Автомобили , Кочани

Citroen 2CV

3 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 60 000 - 64 999
11 дек 15:29 Автомобили , Велес , Градско

Citroen 2 CV

350 ЕУР

Година: 1986
Километража: 85 000 - 89 999
11 јун 21:45 Автомобили , Штип

Citroen 2 CV -70

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
Кон почеток