Македонски | Shqip | English |
14 сеп 15:31 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

Citroen AX dizel rezervni delovi

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул 13:51 Автомобили , Виница

Citroen AX

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун 04:27 Автомобили , Виница

Citroen AX

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун 11:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen AX

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 17:41 Автомобили , Свети Николе

Citroen AX

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
04 мај 16:41 Автомобили , Куманово

Citroen AX

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
17 апр 01:34 Автомобили , Скопjе , Петровец

Citroen 1.5

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
17 апр 01:34 Автомобили , Скопjе , Петровец

Citroen 1.5

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
17 апр 01:34 Автомобили , Скопjе , Петровец

Citroen 1.5 AX

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
07 дек 22:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen AX dizel

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
26 окт 23:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN AX

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул 09:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen AX

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
26 сеп 12:19 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

CITROEN AX DIZEL -93

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
22 сеп 03:04 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen AX -93

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 110 000 - 119 999
13 сеп 10:28 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

CITROEN AX 1.4 DIZEL -93

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
08 сеп 19:03 Автомобили , Свети Николе

Citroen AX -92

350 ЕУР

Година: 1992
Километража: 65 000 - 69 999
31 јул 19:35 Автомобили , Свети Николе

Citroen AX 1.5 dizel -95

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
08 јул 19:45 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN AX 1.1 SO ATESTIRAN PLIN -91

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 15:14 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen AX -94

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев 20:47 Автомобили , Куманово

Citroën AX 1,0 I -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев 14:59 Автомобили , Струмица

Citroen AX 1.1 TNG -92

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 21:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen AX 1.4 dizel socuvan -93

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 21:31 Автомобили , Тетово

Citroen Ax 1.1 benzin -97

360 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
30 апр 23:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN AX 1.1 SO ATESTIRAN PLIN REGISTRIRAN-91

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
04 мар 17:29 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen AX - 94

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан 23:32 Автомобили , Кратово

Citroen AX -96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
21 јан 16:12 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen AX - 93

350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
20 јан 17:08 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen AX - 95

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток