Македонски | Shqip | English |
17 мар 10:47 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen C2

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
16 мар 14:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C2 1.1i 44KW UNIKATNO AUTO KODEKS

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар 20:07 Автомобили , Скопjе , Центар

CITROEN C2 EVTINO

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар 09:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C2 1.4 HDI

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев 18:20 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citreon C2 1.4 HDI

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев 10:02 Автомобили , Струмица

CITROEN C2 1.6 HDI 109KS ENTERIERAUTO

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев 14:28 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Top mladalacko kolice Citroen C2

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
24 јан 14:05 Автомобили , Гостивар

CITROEN C2 1.4 HDI FUL OPREMA REGISTRIRAN 2006 G.

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
15 јан 15:46 Автомобили , Штип

CITROEN C2 HDI 1.4 FULL OPREMA EKSTRA

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
12 ное 09:16 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen C2 full oprema

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт 13:44 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C2

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
17 сеп 15:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C2

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 сеп 11:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2 1.4 Vtr

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 авг 12:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2 1.4 HDI

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
10 јул 10:28 Автомобили , Штип

Citroen C2 1.4 HDI tovarno

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 јун 22:17 Автомобили , Кочани

Citroen C2 1.1i 60hp Full oprema

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун 16:08 Автомобили , Струга

Citroen C2 1.4i

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 22:10 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C2 odlicen

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
21 мај 16:17 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр 20:44 Автомобили , Гостивар

Citroen C2 Hdi

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар 17:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2 1.2

2 689 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар 09:33 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen C2 1.4 HDI

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
09 фев 13:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen C2 TOP TIPSKO BENZIN PLIN

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 фев 10:02 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen C2 itno

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
13 дек 09:39 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen C2

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
06 дек 19:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen C2 -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
28 ное 10:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C2 -08

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
13 ное 21:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2 1.4 hdi -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
07 ное 13:20 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen C2 1.4 (75ks) VTR -04

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт 10:16 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C2 1.4 HDI KLIMA UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 сеп 00:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C2 vtr i Kia Sorento -07

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
09 јул 22:19 Автомобили , Куманово

Citroen C2 -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
25 мај 10:15 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C2 PRV GAZDA POMINATI SAMO 2.400KM -09

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
20 апр 17:13 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen C2 -05

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр 15:32 Автомобили , Тетово

CITROEN C2 -06

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
07 апр 09:27 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2 -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
05 апр 16:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C2 -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
10 мар 08:06 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C2 1.4 HDI -03

2 699 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
16 фев 19:40 Автомобили , Охрид

Citroen C2 -04

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
23 дек 09:29 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2 -07 nov

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток