Македонски | Shqip | English |
Денес 17:51 Претпријатие Автомобили , Тетово

Citroen c3 1.4 hdi full moze zamena

2 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C-3 1.1 benzin -07 Avto M&S

3 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C-3 1.1 benzin -07 Avto M&S

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:25 Претпријатие Автомобили , Штип

CITROEN C3 1.1 BENZIN 125000km

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:16 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C3 1.4 HDI 68ks REG SERV -04

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C3 1.4 HDI jimauto grup

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:53 Претпријатие Автомобили , Делчево

CITROEN C3 1.4 HDI 68 ks. -09

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 22:50 Претпријатие Автомобили , Делчево

CITROEN C3 1.4 HDI 68 ks. -09

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 21:36 Автомобили , Скопjе , Бутел

CITROEN C3 1.4 HDI

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:00 Автомобили , Куманово

CITROEN C3 1.4 HDI 50KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.4 HDI -09

2 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:29 Автомобили , Гостивар

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 22:27 Автомобили , Делчево

CITROEN C3 1.4 HDI 50 kw FUL OPREMA REG CELA GOD

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 20:57 Автомобили , Куманово

CITROEN C3 1.1I SVAJCARIJA

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 18:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C3 1.4 TNG SO PLIN -07 SVAJVARSKI

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 15:48 Автомобили , Скопjе , Центар

CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
18 апр. 13:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C3 1.4 HDI AUTO ZVEKI

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 20:50 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS EXCLUSIV 145.000 KM 07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
16 апр. 17:17 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 1,4 HDI EXCLUSIV CISTO NOV

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 20:59 Автомобили , Скопjе , Илинден

CITROEN C3 ekstra nov NOVO

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
13 апр. 19:01 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.4hdi -08

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 23:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen C3

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 11:57 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS N1 TOVARNO VIP AUTO

6 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
05 апр. 12:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 04:12 Автомобили , Тетово

Cotroen c3 1.4hdi

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
30 мар. 22:58 Автомобили , Скопjе , Сарај

Citroen C3 1.4 HDI

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 20:33 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 1.4HDI 68KS 125.000 km FABRIKA -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 мар. 12:16 Претпријатие Автомобили , Штип

CITROEN C3 VTR 1.6 HDI -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 17:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 1.4 HDI -12 Automatic

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 23:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

CITROEN C3 PICASSO 1.4 -09

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
28 мар. 17:55 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 10:15 Автомобили , Скопjе , Сарај

Citroen C3 -03 top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 14:42 Автомобили , Скопjе , Чаир

CITROEN C3 -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 16:52 Автомобили , Куманово

Citroen C3

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
21 мар. 14:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C3 1.4 AUTOMATIK EXCLUSIVE

123 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
18 мар. 08:42 Автомобили , Тетово

Citroen C3 -04

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 мар. 19:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C3 1.4HDI -02

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 17:41 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 1.1i -07 REDIZAJN

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
11 мар. 22:50 Автомобили , Скопjе , Центар

CITROEN C3 1.4 HDI EXTRA CENA

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток