Македонски | Shqip | English |
05 сеп 22:23 Автомобили , Тетово

Citroen DS3

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
05 мар 09:46 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen DS3

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
20 сеп 11:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen DS3 -15

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
07 авг 23:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen DS3 1.6 HDI -13

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 45 000 - 49 999
16 јул 10:27 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

citroen ds3

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток