Македонски | Shqip | English |
23 јул 17:02 Автомобили , Скопjе , Центар

CITROEN DS4 kako od salon

14 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
18 јан 12:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen DS4 COUPE so 5 vrati dizel -13

18 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
27 јул 13:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

CITROEN DS4 SPORTCHIP -12

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
16 јун 13:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen DS4 SportChic -12

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
22 мај 17:14 Автомобили , Струга

Citroen DS4 2.0 HDI 163ps -11

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток