Македонски | Shqip | English |
Денес 19:57 Автомобили , Охрид

CITROEN GRAND C4 PICASSO ITNO

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:34 Автомобили , Охрид

Citroen Grand 4 Picasso vo odlicna sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 06:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:18 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C4 odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja

7 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
19 авг 10:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C4 PICASSO 1.8 BENZIN METAN

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул 11:14 Авто плац Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C4 PICASSO GRAND 7 SEDISHTA -09

6 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
12 јун 23:32 Автомобили , Куманово

Citroen Grand C4 Picasso

5 660 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 10:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C4 Grand Picasso -07

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 дек 20:05 Автомобили , Струмица

CITROEN C4 GRAND PICASSO -08 I ZAMENUVA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
28 окт 18:37 Автомобили , Охрид

Citroen C4 Picasso -07

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
24 сеп 18:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 LICA ODLICNA SOSTOJBA

6 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 10:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen Grand C4 Picasso -07

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
29 апр 14:35 Автомобили , Гостивар

Citroën C4 Picasso -07

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
10 апр 16:16 Автомобили , Охрид

Citroen C4 Picasso -07 Itno

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 мар 12:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C4 Picasso -07

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 18:17 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroеn C4 Grand Picasso -08

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев 12:13 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Grand C4 Picasso -10 ıtno

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток