Македонски | Shqip | English |
Денес 18:44 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

CITROEN NEMO 1.3HDI 2013

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:56 Претпријатие Автомобили , Битола

Citroen Nemo tovarno

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
10 сеп 23:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen Nemo 1.4 hdi

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул 09:32 Автомобили , Кичево , Осломеј

CITROEN NEMO HDI 1.4

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун 21:21 Автомобили , Виница

CITROEN NEMO -09 god VAN

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар 13:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen Nemo 1.3 55kw

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
24 мај 13:17 Автомобили , Виница

Citroen Nemo

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 09:17 Автомобили , Тетово , Боговиње

Citroen Nemo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр 10:19 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Nemo 1.6

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 јан 18:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen NEMO

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
29 дек 13:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Nemo

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 ное 09:25 Автомобили , Виница

Citroen Nemo -09

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт 12:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN NEMO -09

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
18 мар 09:15 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN NEMO 1.4HDI -09

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
18 дек 14:26 Автомобили , Кочани

Citroen Nemo -08 povolno

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек 15:34 Автомобили , Гостивар

CITROEN NEMO -10

5 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
24 ное 10:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN NEMO 1.4HDI -09

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
06 ное 16:52 Автомобили , Куманово

CITROEN NEMO 1.4HDI -09

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
31 окт 17:59 Автомобили , Кавадарци

Citroen Nemo -10

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
06 јул 18:27 Автомобили , Кочани

CITROEN NEMO -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
24 јан 17:27 Автомобили , Кичево

Citroen NEMO 1.4 HDI -09

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток