Македонски | Shqip | English |
17 ноем. 14:38 Автомобили , Крива Паланка

Citroen Saxo

1 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
15 окт. 00:44 Автомобили , Кочани

Citroen Saxo

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
09 окт. 10:24 Автомобили , Куманово

CITROEN SAXO 1.5 dizel

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
07 окт. 12:56 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
08 септ. 17:40 Автомобили , Делчево

Citroen Saxo 1.1i

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
26 авг. 14:48 Автомобили , Штип

Citroën saxo -98

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 09:35 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen Saxo

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 09:03 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen SAXO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:09 Автомобили , Виница

Citroen SAXO

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 20:23 Автомобили , Крива Паланка

Citroen SAXO Registrirana do 5 mesec 2019 god

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 23:23 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen Saxo 1.5 disel

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 22:53 Автомобили , Охрид

Citroen Saxo 1.1benzin

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 10:42 Автомобили , Велес

Citroen Saxo vts 1.4

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 09:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN SAXO

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 14:07 Автомобили , Штип

Citroen SAXO super avtomobil

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 22:42 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen Saxo 1.1 benzin

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 15:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Saxo

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 21:45 Автомобили , Битола

CITROEN SAXO 1.4 VTS

111 111 МКД

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 00:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen SAXO

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 13:31 Автомобили , Прилеп

Citroen Saxo

100 000 МКД

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 13:15 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Saxo Exclusive ITNO

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 13:02 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Saxo Exclusive 1.4 benzin itno

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
25 апр. 14:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen SAXO

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
25 мар. 12:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Saxo 1.5

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 12:18 Автомобили , Прилеп

Citroen Saxo 1.1 reg

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
16 мар. 18:59 Автомобили , Крива Паланка

Citroen Saxo

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 00:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Saxo

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 13:24 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Saxo

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 20:23 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Citroen SAXO

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
28 дек. 19:39 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen Saxo 1.4

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 17:58 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Saxo

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
04 окт. 19:28 Автомобили , Прилеп

Citroen SAXO

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
13 септ. 19:31 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen SAXO 1.5D

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг. 17:16 Автомобили , Тетово

Citroen Saxo 1.5 D

570 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 13:36 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Saxo

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул. 16:03 Автомобили , Виница

Citroen SAXO

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 22:01 Автомобили , Куманово

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
07 јул. 10:15 Автомобили , Гостивар , Маврово

Citroen SAXO dizel 1,5

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 08:12 Автомобили , Битола

CITROEN SAXO 1.4 VTS

95 000 МКД

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
04 јун. 03:35 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Citroen SAXO 1.5d

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 22:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen SAXO 1.0

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 17:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen SAXO 1.5d So klima

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 08:17 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen SAXO

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 21:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen SAXO 1.1

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
11 апр. 01:17 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 08:24 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroem SAXO vo odlicna sostojba

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток