Македонски | Shqip | English |
11 сеп 09:40 Автомобили , Кавадарци

Citroen Xsara Picasso 2.0 hdi

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
10 сеп 19:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen Xsara Picasso

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 сеп 09:06 Автомобили , Прилеп

Citoen Xsara Picasso 1,6 HDi 80 kw Exclusive

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
08 сеп 22:53
Линк
Автомобили , Неготино

Citroen Xsara Picasso 1.6HDI

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 сеп 11:53 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Xsara Picasso 2.0HDi ITNO

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
02 сеп 19:49 Автомобили , Прилеп

Citroen Xsara Picasso

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
01 сеп 09:56 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen Xsara Picasso 1.6HDI

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
13 авг 19:31 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen Xsara Picasso

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул 09:17 Авто плац Автомобили , Велес

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI -04 Avto Alex Veles

2 980 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
20 јул 16:44 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул 13:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
17 јул 17:42 Автомобили , Велес

Citroen Xsara Picasso 2.0 hdi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул 10:27 Автомобили , Скопjе , Центар

CITROEN XSARA PICASSO 1.6HDI EXCLUSIVE -07

3 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
10 јул 10:09 Автомобили , Крива Паланка

CITROEN XSARA PICASSO 1.6HDI 90KS 66KW CISTO NOVO

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул 16:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун 20:35 Автомобили , Тетово

Citroen Xsara Picasso1.8 benzin

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун 22:10 Автомобили , Кавадарци

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 18:28 Автомобили , Куманово

Citroen Xsara Picasso 1.6hdi 110 ks euro 4 REG MK

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 апр 13:10 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр 14:51 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen Xsara Picasso

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр 11:39 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Xsara Picasso

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр 23:59 Автомобили , Неготино

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр 01:23 Автомобили , Штип

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
14 апр 15:00 Автомобили , Струмица

CITROEN XSARA PICASSO REGISTRIRANA DO 12 MESEC

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр 13:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen Xsara Picasso

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
12 апр 10:19 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Xsara Picaso 1.6hdi dizel

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр 23:02 Автомобили , Куманово

Citroen Xsara Picasso registriran

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар 16:23 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara Picasso

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар 10:42 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen Xsara Picasso itno

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар 16:51 Автомобили , Кавадарци

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар 22:41 Автомобили , Радовиш

Citoen Xsara Picasso 2.0 HDI

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар 13:00 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар 21:57 Автомобили , Скопjе , Центар

citroen xsara picasso 1.6hdi ...2006...

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев 22:43 Авто плац Автомобили , Крива Паланка

CITROEN XSARA PICASSO 1,6HDI 90KS -07

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев 11:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen Picasso

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
03 фев 13:15 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen Xsara Picasso 1.6hdi 110ks full oprema reg

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан 17:49 Автомобили , Кавадарци

CITROEN XSARA PICASSO

3 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан 20:30 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан 16:12 Авто плац Автомобили , Велес

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 -06 PERFEKTNA AVTO ALEX

3 380 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
28 дек 15:45 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек 13:32 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Xsara Picasso

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 дек 13:16 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Xsara Picasso

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 сеп 19:13 Автомобили , Тетово

Citroen Xsara Picasso -04 20 Svajcarska

2 170 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 сеп 02:57 Автомобили , Тетово , Желино

Citroën XSARA PICASSO 1.8I 16 V -01

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг 09:28 Авто плац Автомобили , Велес

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI 90 KS -03 KAKO NOV

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток