Македонски | Shqip | English |
05 јун 22:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Dacia Duster itno

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
26 фев 22:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

DACIA DUSTER 1.5 110KS 4x4

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
22 мај 18:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

DACIA DUSTER -12 VO ODLICNA SOSTOJBA

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток