Македонски | Shqip | English |
15 јун 09:26 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

DACIA PICK UP SO ATESTIRAN PLINSKI URED LOVATO

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
21 јан 19:37 Автомобили , Струмица

Dacia Pick Up

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
23 мај 23:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Pick Up -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
14 апр 14:51 Автомобили , Струмица

Dacia Pick Up -04

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток