Македонски | Shqip | English |
13 авг 13:12 Автомобили , Кочани

DACIA SANDERO 1.4 53KW PLIN -10 MOZE ZAMENA

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 14:46 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

DACIA SANDERO

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
26 мар 17:46 Автомобили , Скопjе , Центар

Dacia Sandero kako nova

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
14 фев 13:33 Автомобили , Скопjе , Центар

Dacia Sandero projdeni 22.322km neuvezuvana

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
05 ное 20:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

DACIA SANDERO NEUVEZEN 70 000 KM

3 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
05 авг 11:33 Автомобили , Делчево

Dacia Sandero 1.4 MPI

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
04 авг 11:00 Автомобили , Охрид

Dacia Sandero top kola

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
18 јун 22:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Dacia Sandero

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
04 апр 18:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

Dacia Sandero

7 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
03 апр 17:42 Автомобили , Демир Хисар

Dacia Sandero Stepway

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
25 мар 09:29 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Sandero

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
19 фев 20:06 Автомобили , Охрид

DACIA SANDERO STEPWAY

5 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
27 окт 15:24 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Dacia Sandero -10

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
28 сеп 15:46 Автомобили , Охрид

Dacia Sandero 1.4MPI 75KS -10

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
13 јул 02:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dacia Sandero -09

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 5 000 - 9 999
08 јун 20:01 Автомобили , Скопjе , Бутел

Dacia Sandero 1.5dci -09

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 5 000 - 9 999
19 мај 20:09 Автомобили , Тетово , Теарце

Dacia Sandero -09

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
08 окт 16:17 Автомобили , Гостивар

Dacia Sandero 1.2 -15

6 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
02 сеп 13:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Sandero Ambiens plus -09

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 35 000 - 39 999
25 мај 08:00 Автомобили , Прилеп

Dacia Sandero -10

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
29 мар 18:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Sandero 1.4i -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток