Македонски | Shqip | English |
29 авг 00:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Daihatsu Applause 16x -2000

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр 18:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Daihatsu Applause 16x -91

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток