Македонски | Shqip | English |
10 јан 09:39 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Daihatsu Feroza/Sportrak

3 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
21 окт 19:21 Автомобили , Делчево

Daihatsu Feroza

2 850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 10:32 Автомобили , Крива Паланка

Jeep Daihatsu Feroza

Година: 1995
Километража: 85 000 - 89 999
24 фев 08:20 Автомобили , Неготино

Daihatsu Feroza 4x4

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
30 ное 16:31 Автомобили , Куманово

Daihatsu Feroza 4x4 -99

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток