Македонски | Shqip | English |
Денес 17:44 Автомобили , Кочани

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун 17:56 Претпријатие Автомобили , Кочани

DAIHATSU SIRION 1.0i 69KS 105000 km

2 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
16 јун 12:41 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Daihatsu Sirion

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
14 јун 22:33 Автомобили , Кичево

Daihatsu Sirion 1.3 -00god

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун 08:38 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Daihatsu Sirion 1.3 4WD

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
15 дек 12:17 Автомобили , Струга

Daihatsu Sirion

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 сеп 22:52 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Daihatsu Sirion

2 700 МКД

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
17 мај 11:59 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Daihatsu SIRION 1.0 TNG

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
04 апр 12:15 Автомобили , Струга

DAIHATSU Sirion

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 12:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Daihatsu Sirion 1.0 so 33.540km -08

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
03 мај 20:33 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Daihatsu Sirion 1.0 -07

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток