Македонски | Shqip | English |
15 јан 09:27 Претпријатие Автомобили , Тетово

Daihatsu Terios 1.5 i 4x4 Full -10 Avto Connect

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан 22:11 Автомобили , Скопjе , Скопје

SUZUKI SX4

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан 18:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

Daihatsu Terios 1.3 83hp

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
11 дек 15:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Daihatsu Terios

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек 12:16 Автомобили , Скопjе , Центар

Daihatsu Terios 1.5, 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 ное 09:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Daihatsu Terios

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
18 ное 14:07 Автомобили , Скопjе , Центар

Daihatsu Terios

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар 21:12 Автомобили , Скопjе , Центар

Daihatsu Terios 1.5

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
06 мар 16:34 Автомобили , Скопjе , Центар

Daihatsu Terios 1.5

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
12 фев 19:03 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Daihatsu Terios

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
12 авг 13:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

DAIHATSU TERIOS -04

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
08 мар 02:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Daihatsu Terios 1.5 4X4 50000km -07

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
02 мар 18:47 Автомобили , Скопjе , Аеродром

DAIHATCU TERIOS 1.3 -03 NE E OD UVOZ

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан 13:20 Автомобили , Кочани

DAIHATSU TERIOS 1.5i 105ks 4WD -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
08 дек 13:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Daihatsu Terios 4x4 1.3 -98

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг 11:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Daihatsu Terios -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток