Македонски | Shqip | English |
15 мај 21:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Dodge Neon 2.0 16V sport Coupe

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 65 000 - 69 999
24 јан 01:52 Автомобили , Охрид

Dodge Neon

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул 09:27 Автомобили , Скопjе , Карпош

DODGE NEON SPORT COUPE -95 UNIKAT

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток