Македонски | Shqip | English |
05 дек 12:18 Автомобили , Тетово , Теарце

DODGE NITRO 4x4 2.8

12 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт 12:49 Автомобили , Скопjе , Скопје

Dodge Nitro 2.8 CRD

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун 13:40 Автомобили , Тетово , Теарце

Dodge Nitro 2.8 CRD Limited

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
27 мар 21:08 Автомобили , Кочани

DODGE NITRO 2.8L. CRD 4x4 -09

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток