Македонски | Shqip | English |
17 авг 20:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat 126

250 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
23 јул 10:09 Автомобили , Штип

Fiat 126 p

300 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
29 јун 12:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat 126 PEGLICA reg do 27 07 -17

320 ЕУР Price Reduced

Година: 1991
Километража: 45 000 - 49 999
21 мар 20:48 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat 126

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 45 000 - 49 999
20 фев 13:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat 126

10 000 МКД

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
19 сеп 17:21 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Fiat 126p -89 Peglicka

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
11 сеп 09:38 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Fiat 125 -89

200 ЕУР

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
19 мај 19:57 Автомобили , Тетово

Fiat 126 -89

670 ЕУР

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
06 мај 13:11 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat 126 -91

250 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
18 фев 22:34 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Fiat 126 -90

Година: 1990
Километража: 45 000 - 49 999
10 авг 11:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT 126p - 89

480 ЕУР

Година: 1989
Километража: 70 000 - 74 999
21 апр 17:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat 126 p -87

450 ЕУР

Година: 1987
Километража: 65 000 - 69 999
02 мар 17:54 Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat 126p -90

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток