Македонски | Shqip | English |
07 апр 20:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Cinquecento

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев 16:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Cinquecento

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев 12:04 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT CINQUECENTO

50 000 МКД

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан 13:27 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT CINQUECENTO

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан 17:48 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
10 ное 15:17 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Cinquecento

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул 14:51 Автомобили , Виница

Fiat Cinquecento

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
12 јул 14:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT CINQUECENTO

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
02 мар 17:37 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Cinquecento

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
03 јан 10:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT CINQUECENTO 900 KUBIKA REGISTRIRANA

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек 18:44 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Cinquecento -97

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт 18:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Cinquecento -96 itno

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев 15:11 Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat Cinquecento -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев 01:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Cinquecento -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 65 000 - 69 999
22 јан 12:28 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Cinquecento -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
16 дек 18:04 Автомобили , Тетово , Теарце

Fiat Cinquecento -98

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек 11:34 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Cinquecento -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
01 јун 14:50 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Cinquecento -96

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев 09:57 Автомобили , Прилеп

FIAT CINQUECENTO -95 vo odlicna sostojba

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток