Македонски | Shqip | English |
Денес 10:03 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT DOBLO 1.9 D - TOVARNO

135 000 МКД

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
Денес 09:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
15 сеп 20:00 Автомобили , Крива Паланка

FIAT DOBLO 1.3 M-JET DYNAMIX N1 MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 сеп 08:24 Автомобили , Кочани

FIAT DOBLO 1.3 multijet MOZE ZAMENA

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
04 сеп 22:04 Автомобили , Битола

Fiat Doblo 1.3 multijet prv gazda

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 сеп 10:07 Автомобили , Гостивар

Fiat Doblo maxi tovarno

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
26 авг 21:54 Автомобили , Валандово

FIAT Doblo 1.9 multijеt

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг 17:26 Автомобили , Скопjе , Бутел

FIAT DOBLO 1.9 JTD MOZE ZAMENA

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
26 авг 12:38 Автомобили , Пробиштип

Fiat Doblo 1.3 multijet 55kw

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг 14:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Doblo Tovarno Vozilo

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг 23:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT DOBLO 1.3multijet MOZE ZAMENA AUTO MUJO

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 авг 16:51 Автомобили , Гостивар

Fiat doblo 1.9 multijet

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг 11:47 Автомобили , Струмица

Fiat Doblo

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг 17:14 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Tovarno kombe

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
06 авг 16:38 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Doblo 1.3 multijet -09

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
29 јул 13:33 Автомобили , Дебар

Fiat Doblo

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул 12:00 Автомобили , Гостивар

Fiat Doblo 1.3 multijet

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул 19:34 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Doblo 1.3 Diesel

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул 13:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat doblo -08 ne e od uvoz

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
17 јул 23:44 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT DOBLO 1.9 multijet TOVARNO

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 јул 18:17 Автомобили , Гостивар

Fiat Doblo MAXI 1.3 multijet -10

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
07 јул 13:41 Автомобили , Валандово

FIAT Doblo 1.9 multijet

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул 17:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Doblo

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул 08:44 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT DOBLO 1.9 JTD 120KS N1 -07

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун 11:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET -10

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
20 јун 22:00 Автомобили , Гостивар

Fiat Doblo 1.3

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун 15:18 Автомобили , Гостивар

Fiat Doblo 1.3 multijet pikap

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун 18:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Doblo

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
28 мај 09:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

FIAT DOBLO CARGO ITNO

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 23:55 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Doblo

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 17:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Doblo 1.3 multijet

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 17:17 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Doblo 1.3 MultiJet

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 мај 00:49 Автомобили , Гостивар

Fiat Doblo Mulitjet 1.3 Dizel - 07

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 16:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Doblo 1.3 multijet

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
02 мај 14:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Doblo

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр 22:47 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Doblo dizel

300 000 МКД

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар 15:59 Автомобили , Дебар

Fiat Doblo 1.9jtd

400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар 11:01 Автомобили , Битола

Fiat Doblo

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар 19:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Doblo maxi

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 мар 21:33 Автомобили , Прилеп

Fiat Doblo 1.9 d

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар 15:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT DOBLO MAXSI

13 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 10 000 - 14 999
23 фев 09:09 Автомобили , Охрид

Fiat Doblo termo king

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев 18:09 Автомобили , Битола

Fiat Doblo

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев 20:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Doblo itno moze zamena

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев 11:03 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Doblo 1,3 maxi

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 фев 22:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Doblo novo

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток