Македонски | Shqip | English |
Денес 14:34 Автомобили , Тетово

Kombi kombe FIAT DUCATO

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт 16:38 Автомобили , Струмица

KOMBE FIAT DUCATO

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 јул 13:26 Автомобили , Струмица

Fiat Ducato 2.2 Multijet

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр 08:31 Автомобили , Штип

FIAT DUKATO MAXI 120 multi jet

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар 16:16 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Ducato 2.8

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев 15:42 Автомобили , Битола

Fiat Ducato Maxi

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
11 фев 12:00 Автомобили , Струмица , Босилово

KOMBE FIAT DUCATO

5 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
10 јан 13:32 Автомобили , Тетово

FIAT DUCATO KOMBI SO FRIZIDER

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек 12:16 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Kombe Fiat Ducato

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
11 окт 13:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Ducato Maxi 2007 Klima Sprinter

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун 23:45 Автомобили , Тетово

Fiat Ducato

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун 16:09 Автомобили , Тетово

Fiat Ducato 2.3jtd

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 јун 10:38 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Ducato Maxi -07 SPRINTER PEUGEOT

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун 23:40 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat Ducato

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 18:04 Автомобили , Струмица

FIAT DUCATO MAXI 2.8 JTD

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
25 мар 10:39 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Fiat Ducato

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
30 јан 20:16 Автомобили , Тетово , Боговиње

FIAT DUCATO 2.3 JTD

5 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек 18:32 Автомобили , Куманово

FIAT DUCATO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек 09:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT DUCATO -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 ное 19:16 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Ducato -94

2 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 10 000 - 14 999
05 ное 22:48 Автомобили , Струмица , Василево

FIAT DUCATO -94

2 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 10 000 - 14 999
14 јул 16:09 Автомобили , Тетово

Fiat Ducato 2.3 dizel -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун 17:05 Автомобили , Штип

FIAT DUCATO 2.8 JTD -03

7 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев 19:04 Автомобили , Куманово , Липково

Fiat Ducato -08

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар 16:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Ducato -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан 00:46 Автомобили , Гостивар

Fiat Dukato TDI 1998 4x4 15 1

6 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток