Македонски | Shqip | English |
Денес 15:59 Автомобили , Тетово

Fiat Grande Punto 1.3Multijet

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:05 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:37 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 06 FUL OPREMA

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN PLIN GOD-06 KAKO NOVO

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN PLIN -06

2 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:20 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto Odlicna sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:45 Автомобили , Тетово

Fiat Punto Grande 1.3 Multijet Prv Sopstvenik

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун 17:07 Автомобили , Куманово

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJTD 66KW UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун 16:35 Автомобили , Велес

FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун 15:51 Автомобили , Тетово

Fiat Grande Punto 1.3 diesel multijet Swiss model

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун 18:14 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.4

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун 16:41 Автомобили , Куманово

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 66KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун 11:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Punto 1.3 Multijet

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун 11:00 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet 90 ks

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун 10:50 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDm 131ks 2009 g

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
18 јун 10:41 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT PUNTO 1.3 multijet 90 ks

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 јун 15:20 Автомобили , Куманово

FIAT Punto 1.3 JTD Lounge

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун 17:55 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Grande Punto 1,4

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
14 јун 20:56 Автомобили , Крива Паланка

FIAT GRANDE PUNTO 1.3multijet -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 јун 09:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Grande Punto 1.3Multijet

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун 10:16 Автомобили , Скопjе , Бутел

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 CDTI

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун 15:28 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Grande Punto 1.9 Multijet

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун 13:36 Автомобили , Делчево

Fiat Grande Punto 1.4 57kw ITNO

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
31 мај 12:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto -17 Nov

Година: 2017
Километража: 0 - 4 999
28 мај 19:43 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Grande Punto 2008 klima 1.3 multijet dizel

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 19:31 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 2008 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 19:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Grande Punto 1.3 multijet dizel TOP SOSTOJBA

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 17:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Grande Punto

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
27 мај 11:11 Автомобили , Струмица

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZ -08 ENTERIERAUTO

3 390 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 11:11 Автомобили , Струмица

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Mjet ENTERIERAUTO

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 11:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Grande Punto 1.9mjet Ch

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 16:11 Автомобили , Битола

Fiat Grande Punto Dynamic 1.4 Benzin

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 14:57 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3mjtd

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
14 мај 14:50 Автомобили , Македонски Брод

Fiat Grande Punto 1.3 mjet

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 20:07 Претпријатие Автомобили , Прилеп

Fiat Grande Punto 1.4

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток