Македонски | Shqip | English |
Денес 12:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Panda 1.2 tovarna

3 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 09:18 Автомобили , Куманово

FIAT PANDA 1.1 41KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 ное 18:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT PANDA 1.3 jtd Multijet 4x4

4 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 ное 16:54 Претпријатие Автомобили , Тетово

Fiat Panda 1.2 i Full 08 Avto Connect

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
24 окт 12:23 Автомобили , Гостивар

FIAT PANDA

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт 22:14 Автомобили , Куманово

FIAT PANDA 1,1 EKSTRA SVAJCARIJA

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
20 сеп 19:44 Автомобили , Куманово

Fiat Panda van

650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
07 авг 13:49 Автомобили , Струга

Fiat Panda 1.1

2 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
26 јул 10:36 Автомобили , Куманово

FIAT PANDA

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул 12:23 Претпријатие Автомобили , Прилеп

FIAT PANDA 1.3 multijet

3 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун 10:26 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Panda 1.1 benzin

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
17 апр 17:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Panda 900

950 ЕУР

Година: 1994
Километража: 75 000 - 79 999
10 апр 20:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT PANDA

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
03 мар 02:33 Автомобили , Крушево

KUPUVAM FIAT PANDA OD -05 NAGORE

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
23 дек 13:56 Автомобили , Скопjе , Петровец

Fiat Panda

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
10 ное 18:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT PANDA -04

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
02 окт 17:34 Автомобили , Тетово

Fiat Panda 4x4 -96

2 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
08 сеп 17:42 Автомобили , Гостивар

Fiat Panda 1.1 -01

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
08 јун 09:46 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Panda 1.1 -06 vo ekstra sostojba

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
07 апр 10:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Panda -06 neuvezuvana

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
19 мар 14:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Panda -09 od prv sopstvenik

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
12 мар 14:35 Автомобили , Скопjе , Петровец

Fiat Panda -05 vo odlicna sostojba

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
08 фев 10:29 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Panda 1.1 benzin -08

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
27 ное 17:32 Автомобили , Кавадарци

Fiat Panda -04

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
16 ное 21:09 Автомобили , Крива Паланка

FIAT PANDA 1.3 D M-JET 70 ks 4x4 EDINSTVENA NOVA

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
09 ное 12:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Panda -06

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
25 авг 09:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Panda 1.2 full oprema -12/09

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
14 авг 20:09 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Fiat Panda -06

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
26 јул 14:36 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT PANDA -05

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
10 јун 21:34 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Fiat Panda -08 ITNO

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
09 апр 21:51 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Panda -04 Dizel

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
04 фев 16:24 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Panda 11000km -11

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток