Македонски | Shqip | English |
24 ное 09:21 Автомобили , Тетово

Fiat Punto

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
07 ное 12:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Punto 1.3 Multijet

7 100 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
20 фев 23:11 Автомобили , Охрид

Fiat Punto Evo 1.3 Multy Jet

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
27 ное 12:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT PUNTO EVO

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
21 окт 13:21 Автомобили , Кавадарци

Fiat Punto Evo -10

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
01 мар 08:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Punto Evo -07

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток