Македонски | Shqip | English |
19 јул 09:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Tipo 1.4

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
09 јул 02:35 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Tipo sx 1.4 plin

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
06 јул 01:03 Автомобили , Кочани

Fiat Tipo

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун 09:00 Автомобили , Тетово

Fiat Tipo 1.7D

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун 20:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Tipo S1.4

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун 14:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Tipo 1.4 70 ks

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Tipo 1.6 sx -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 13:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Tipo

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр 20:13 Автомобили , Битола

Fiat Tipo

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр 19:45 Автомобили , Скопjе , Студеничани

FIAT TIPO

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
15 мар 20:44 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Fiat Tipo plin

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
12 фев 14:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Tipo

570 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан 08:01 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo

14 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
12 ное 22:28 Автомобили , Велес

Fiat Tipo 1.6 benzin moze i zamena

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
26 окт 19:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Tipo

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт 18:55 Автомобили , Скопjе , Чаир

FIAT TIPO

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
21 авг 10:29 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Tipo 1.9d

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг 16:20 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул 23:21 Автомобили , Радовиш

Fiat Tipo moze zamena

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
19 јул 13:13 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

FIAT TIPO 1.6 PLIN

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
09 јул 12:02 Автомобили , Велес

Fiat Tipo

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
13 јун 23:31 Автомобили , Берово

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
10 јун 22:25 Автомобили , Битола

Fiat Tipo -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар 13:08 Автомобили , Велес

Fiat Tipo 1.4 za seriozni kupci

60 000 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар 01:10 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Tipo 1.4 Atest Plin Odlicno

699 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
20 мар 18:58 Автомобили , Крива Паланка

FIAT TIPO 1.6

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар 19:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Tipo 1.7 D

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
24 фев 16:50 Автомобили , Тетово , Теарце

FIAT TIPO 1.4 PLIN

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан 20:36 Автомобили , Тетово , Брвеница

Fiat Tipo benzin plin

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан 01:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Tipo

26 000 МКД

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан 21:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Tipo 1.7D

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
02 јан 17:16 Автомобили , Охрид

Fiat Tipo 1.4 -94

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
27 дек 14:30 Автомобили , Крива Паланка

FIAT TIPO 1.6 IE

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
21 ное 00:46 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Tipo -94 moze zamena

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
13 ное 05:38 Автомобили , Неготино

ФИАТ ТИПО 1.4 Injection Eletronic

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
05 ное 22:44 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Tipo -94

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт 19:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Fiat Tipo -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
20 окт 21:11 Автомобили , Скопjе , Чаир

Fiat Tipo -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
12 окт 19:39 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4 -98

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
17 сеп 13:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Tipo 1.7 dizel odlicno -95

999 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
07 авг 13:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Tipo -94

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
02 јул 20:18 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo -95

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун 15:56 Автомобили , Битола

Fiat Tipo -94

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
16 јун 00:32 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Tipo -92

550 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун 20:20 Автомобили , Струмица

Fiat Tipo -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 18:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Tipo 1 4 -94 benzin plin

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
14 мај 21:03 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT Tipo 1.6 -94

1 199 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:40 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Tipo -93

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
03 мар 16:21 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Tipo 1.9 -92

1 100 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток