Македонски | Shqip | English |
19 ное 16:57 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Capri 1.6

1 999 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул 00:01 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Capri

Година: 1980
Километража: 130 000 - 139 999
08 авг 17:07 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Capri 2,3s motor V6 -80

Година: 1980
Километража: 130 000 - 139 999
26 јун 18:47 Автомобили , Тетово

Ford Capri MK1 -70

6 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток