Македонски | Shqip | English |
14 јан 20:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Kuga 2.0 140hp 2012

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
28 дек 13:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD KUGA MIDA GRAND MOTORS

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
05 дек 16:50 Автомобили , Скопjе , Центар

FORD KUGA 2.0DCI 4X4

10 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
22 ное 12:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

Ford Kuga 2.0tdci 4x4

10 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 ное 12:08 Автомобили , Скопjе , Центар

FORD KUGA -08

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
26 окт 15:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Kuga 2.0 TDCi -09

9 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг 13:30 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ford Kuga

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
09 фев 15:59 Автомобили , Скопjе , Центар

FORD KUGA SERVISIRANA VO MI DA

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
22 сеп 21:14 Автомобили , Скопjе , Сарај

FORD KUGA -09 EKSTRA CENA

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 13:16 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ford Kuga 2.0 TDci -11 Automatik 4x4 AWD

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
16 мар 12:32 Автомобили , Скопjе , Центар

Ford Kuga -10

12 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
04 сеп 18:39 Автомобили , Куманово

Ford Kuga 2010 Titanium 4x4 -10

18 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
10 мар 20:39 Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDI 4X4 TITANIUM -09

14 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток