Македонски | Shqip | English |
16 дек 17:55 Автомобили , Куманово

Ford Maverick

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
11 окт 14:36 Автомобили , Охрид

Ford Maverick 2.7 td

4 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт 14:29 Автомобили , Куманово

Ford Maverick 2.3 16v 4x4 -07 uvoz od Ch

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев 22:47 Автомобили , Струга

Ford Maverick 2.7 TD so mk tablici

3 000 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт 20:40 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford Maverick -01

4 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр 12:59 Автомобили , Гостивар

Ford Maverick -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток